wtorek, 29 października 2013

Teatr im. J. Osterwy - Tajemniczy turban

Teatr im. J. Osterwy - Tajemniczy turban.

Miałam okazję być w teatrze naszym Gorzowskim na spektaklu "Tajemniczy Turban".
Byłam z synkiem, który bawił się świetnie. Był przez chwilę drzewem, które nie owocowało, raz wodą szumiącą  nawet wielbłądem! Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Uwielbiam takie zabawy z widownią, szczególnie z dziećmi. Dzieciaki są takie szczere! To piękna cecha, która brakuje nam staruchom ;)
Zabił mnie synek tekstem na koniec... Tatuś pyta się synka:
T. - Jak Ci się synku podobało?
S.- Tak sobie - z miną nie tęgą, zmarszczone brwi..- średnio było.
T. - Tutaj masz Panią reżyser opowiedz o swoich spostrzeżeniach - wskazując na miłą Panią idącą w naszym kierunku....
S. - Cisza i spuszczona głowa...

Synuś zwyczajnie zmieszał się stojąc w towarzystwie dorosłych, na odczepnego tak oznajmił. Sam spektakl był bardzo udany i wróciliśmy do domu z wypiekami i uśmiechami na twarzach. Synek miał co opowiadać dziadkom i kolegom....
Chodzicie do teatru? Gdziekolwiek jest, gdziekolwiek Wy jesteście ZAPRASZAM do teatru. To cudowne miejsce, takie zaczarowane, takie wspaniałe, tyle w nim życia, wspaniałych ludzi. Dziękuję aktorom, dają zawsze 200% z siebie.
Korzystając z okazji pozdrawiam koleżankę Agatę W. z teatru z im.A. Fredry ;)
Doceniajcie też tych zza sceny (osoby techniczne!). Oni też odwalają dużo dobrej roboty!

A teraz już zdjęcia:

4 komentarze:

 1. Miałam okazje być także na "Tajemniczym Turbanie", byłam na zwiadach przed zabraniem na spektakl chrześniaka (niestety skończył się czas by w końcu dotrzeć tam razem z nim) i szczerze powiedziawszy uśmiałam się :). Aktorzy jak zwykle niesamowici, miło się patrzy jak z Romea i Julii, którzy niesamowicie wzruszają (a przy okazji czarują swymi głosami) potrafią zmienić się w Lenia, sprawiającego, że uśmiech nie schodzi z twarzy zarówno dzieciaczkom jak i dorosłym :). O magii teatru mogłabym pisać więcej, ale to nie czas, ani miejsce na to :). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że nie tylko ja podziwiam teatr, to magiczne miejsce :)
   Dziękuję za wpis :*

   Usuń