poniedziałek, 18 listopada 2013

Mikołajkowe inspiracje - do konkursu.

Biorę udział z dziećmi w konkursie u Karoliny.
O konkursie pisałam na moim drugim blogu, który znajdziecie tutaj:
Karolina Wierzykowska amatorska fotografia.

Polubiłam sponsorów akcji, udostępniłam konkurs na FB oraz blogu. Teraz z kolei czas na zdjęcia, które wyślę mailem do Karoliny. Po niżej wszystkie zdjęcia.
 ZAPRASZAM WAS DO KONKURSU. Znajdźcie czas i ochotę, pobawcie się z nami! Do wygrania super nagrody.
 
                         *      *     *     *     *     *     *     * 

Pierwsza propozycja to ciężarówka skarbonka. Cena ok 40,00 zł cała drewniana, otwierane tylne drzwi z tyłu auta. Od góry dziurka na monety. Jest to skarbonka kreatywna, budząca u dzieci plastyczne zdolności. Synek mój jest antytalentem plastycznym... By go zachęcić do malowania dostał taki oto samochód ciężarówkę. I tak oto pod przykrywką niewinnej zabawy zachęciłam go do kredek ;) Z chęcią zabrał się do kolorowania go. Polecam dla każdego chłopca. Uczy kreatywności, manualnie wzbogaca oraz uczy oszczędności w postaci zbierania pieniędzy do skarbonki ;) 


 Druga propozycja jest dla dziewczynek i chłopców.
Karty 32 sztuki, pięknie ilustrowane. Są w nich obrazki z jednej strony oraz z drugiej Baśnie Świata. W ozdobnym pudełeczki, które jest jednocześnie pozytywką. Świetny pomysł na prezent! Cena 9,90zł można znaleźć w prawie każdej księgarni. Pozytywka pięknie gra. Baśnie są cudownie napisane, nie są długie co jest dla mnie ułatwieniem, gdyż córka długo nie wysiedzi. Zachęcające obrazki budzą wyobraźnię dziecka. Można z nich ułożyć swoje opowiadanie. Polecam dla każdego dziecka.

Trzecia propozycja to  pluszak. Córcia ma go od "zawsze" i wszędzie z nim chodzi i tarmosi. Prawie każde dziecko ma swojego przytulaka, podaruj jednego swojemu dziecku. Ten nasz jest z gazety jakiejś, już nawet nie pamiętam jakiej. Za grosze gazeta kupiona była a tygrysek stał się najukochańszym przyjacielem córki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz